Krása je naše N° 1

Nezdravá strava, smog, kouření i UV záření představují pro naši pleť každodenní stres. Před jejich negativními následky vás nyní ochrání inovativní kosmetická řada N° 1, která poskytuje kompletní péči pro všechny typy pleti. Účinné přírodní výtažky pokožku zklidňují a regenerují. Nezbytná výbava pro moderní a vytíženou ženu!

Každou minutu napadají tisíce volných radikálů buňky našeho těla. S přibývajícím věkem se přirozený ochranný systém pleti už nedokáže efektivně bránit a vlivem stresu naše pleť stárne. Obzvláště zrádné je neviditelné UV záření, které proniká hluboko do kůže a způsobuje její nenapravitelné poškození. Další zátěží je také nikotin, alkohol a dnešní rychlý životní styl. Všechny tyto negativní vlivy způsobují stres pleti a vedou k poškození buněk a předčasnému vzniku vrásek. Řešením je řada N° 1, která obsahuje řadu účinných látek:

  • DEFENSIL®: komplex blahodárných výtažků ze srdcovnice, slunečnice a oleje z hadince, který zklidňuje podrážděnou pleť a posiluje ochrannou bariéru kůže.
  • Lycopin: efektivní ochránce buněk obsažený v rajčatech. Jeden z nejsilnějších antioxidantů, který dokáže efektivně odbourávat volné radikály.
  • Koenzym Q10: regeneruje pleť, podporuje její pružnost a zabraňuje vzniku vrásek
  • LSF 15: ochranný faktor potlačuje tvorbu volných radikálů a chrání pleť před UV-A a UV-B zářením

ČTYŘI KROKY KE SPOKOJENÉ PLETI

1. krok – jemné, ale důkladné čištění

ALCINA Čisticí pěna N°1

Pro dokonalý požitek z čisté pleti. Hedvábná pěna je vhodná pro každý typ pokožky. Systém jemných tenzidů pleť důkladně čistí a hydratační komplex ji zanechává hebkou.

Minimální prodejní cena: 348 Kč

Obsah: 150 ml

2. krok – péče o pleť

ALCINA Stress Control Creme

Jedinečný krém, který chrání pleť hned třemi způsoby. Ochranný faktor LSF 15 potlačuje tvorbu volných radikálů a chrání před UV-A a UV-B zářením. Lycopin působí jako dodatečná ochrana proti volným radikálům, a to i proti těm, které nevznikají v důsledku UV záření. DEFENSIL® pomáhá pleti v regeneraci a chrání před jejím stárnutím.

Minimální prodejní cena: 588 Kč

Obsah: 50 ml

ALCINA Pleťový krém N° 1

Pečlivě vybrané účinné látky v tomto krému se vzájemně doplňují a zesilují svůj regenerační účinek. L-Arginin intenzivně hydratuje a udržuje vlhkost, antioxidant vitamin E krém chrání pleť před předčasným stárnutím. Intenzivně hydratuje a dlouhodobě pěstí pokožku.

Minimální prodejní cena: 588 Kč

Obsah: 50 ml

3. krok – jemná péče o oční okolí

ALCINA Krém na oči N° 1

Lehký krém pro krásné oči bez vrásek. Inovativní receptura s obsahem DEFENSILU® a koenzymu Q10 zvyšuje míru vlhkosti v pleti a regeneruje. Zjemňuje drobné vrásky a působí preventivně proti jejich vzniku.

Minimální prodejní cena: 388 Kč

Obsah: 15 ml

4. krok – pro krásné ruce

ALCINA Krém na ruce N° 1

Trojnásobná ochrana pro krásné ruce již po prvním použití. Ochranný faktor LSF 15 chrání ruce před slunečním zářením a zabraňuje vzniku pigmentových skvrn. Lycopin a DEFENSIL® pomáhají pleti v regeneraci a zabraňují jejímu vysoušení. Závěrečná tečka za dokonalou pokožkou.

Minimální prodejní cena: 178 Kč

Obsah: 50 ml