Biostimulační laser

Maestro je nejuniverzálnější typ biostimulačního laseru. Jeho hojivé světlo má široké spektrum použití.

Biostimulační laser Maestro (670 nm) má terapeutický účinek vhodný k hojení a regeneraci tkání. Hojivé účinky biostimulačního laseru jsou v estetické dermatologii široce využívány. Monochromatické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolizmus tkáně, podporuje novostavbu cév a průtok krve. Snižuje se svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti.
Laserové hydratační, regenerační a čistící pleťové masky jsou speciální gely s obsahem účinných látek, které v kombinaci s biostimulačním laserem mnohonásobně zesílí svůj účinek.

Nejčastější aplikace biostimulačního laseru je k okamžitému zklidnění pleti po laserovém zákroku, k regeneraci pleti po nepřiměřeném slunění, zlepšení stavu jizev, zklidnění projevů akné a jiných zánětlivých procesů (např.opar), k urychlení vstřebání hematomů apod.
Laserové gelové masky lze aplikovat jednorázově, např. k intenzivní hydrataci pleti před společenskou akcí.
K zesílení a prodloužení efektu je potřeba 7 - 14 denní kúra. Např. ke zmírnění následků nadměrného opalování, k regeneraci pleti vlivem pracovního vytížení či stresu. K podpoře terapie akné je zapotřebí vždy alespoň týdenní ošetření.

 • Akné -

  Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých ložisek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu akné velmi rychle s výbornými výsledky.

 • Vrásky -

  Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a odstraní se drobné defekty.

 • Jizvičky po akné -

  Péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.

 • Jizvy -

  Laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.

 • Gynekologie -

  jizva po epiziotomii , jizva po císařském řezu (prevence keloidů), poraněné (popraskané) prsní bradavky , herpes genitalis , hematom 

 • Strie -

  Regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

 • Kuperóza - červené žilky -

  Laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších. Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.

 • Hojení zánětlivých a jiných poruch -

  Především akné, ekzémy, opary, afty.

 • Vyhlazování ochablé pleti -

  Přispívá k větší pružnosti a elasticitě pleti, vypne a vyhladí.

 • Aplikace po kosmetických procedurách -

  Depilace, mikrodermabraze, jizvy po operaci očních víček, popáleniny – urychluje hojení a regeneraci kůže.

 • Ošetření očního okolí -

  Vyhlazení a vypnutí - vhodná kombinace s mikromasáží a oční maskou.

Ošetření biostimulačním laserem se provádí během klasického kosmetického ošetření nebo i samostatně.