Optimální výživa

Optimální aktivní životní styl začíná dosažením vyvážené výživy

Vyvážený nutriční plán je pro lidský organismus nezbytný z hlediska zajištění vešekerých živin důležitých pro jeho každodenní optimální činnost. Bohužel, moderní uspěchaný životní styl je u mnoha lidí příčinou toho, že se nestravují správně a organismu nedodávají dostatek nezbytných živin. Zpracováním potravin často dochází ke ztrátě důležitých vitamínů, minerálů a dalších živin a proto je třeba si osvojit správné stravovací návyky a v případě potřeby používat kvalitní nutriční doplňky.

Optimální kondice s pomocí optimální výživy

Cílem široké palety kvalitních přípravků Herbalife® je poskytovat organismu takové živiny a další prvky, které denně potřebuje k udržení optimální kondice. Herbalife maximalizuje optimální výživu prostřednictvím unikátních složení a vybraných vysoce kvalitních ingrediencí. Účelem plánu optimální výživy je dodávat organismu vyváženou hladinu energie, vyvážené množství vitamínů, minerálů, správných karbohydrátů, rostlinných bílkovin, správných tuků a prospěšné vlákniny, bylinných výtažků a antioxidantů. Koncepce optimální výživy zahrnuje konzumaci rozmanitých druhů potravin – ovšem s přihlédnutím k pravidlům správné výživy. Herbalife je velmi hrdý na to, jakým způsobem dokáže individuálně upravovat nabízené programy vzhledem k potřebám každého jednotlivce. Tyto individuální programy jsou zaměřené na kompletní výživu organismu.

Kruh optimální výživy

Kruh optimální výživy ukazuje, jak produkty Herbalife® perfektně zapadají do aktivního životního stylu. Ve středu kruhu stojí základní výrobky Herbalife®: Formule 1 – výživná koktejlová bílkovinná směs, Formule 2 – Multivitamin Complex a Tablety s obsahem vlákniny a rostlinných složek. Tyto hlavní výrobky jsou základem každého našeho programu. S jejich pomocí budete mít jistotu, že organismu dodáváte vyváženou optimální výživu. Ze zobrazení je také patrné, že hned na vnějším okraji kruhu těchto základních výrobků se nacházejí produkty pro cílenou výživu, jejichž základ tvoří právě výrobky pro vyváženou výživu; individuální úpravou a výběrem vhodných produktů pak lze vytvořit program na míru podle potřeb každého jednotlivce.