Herbalife

Správné výrobky od Herbalife, ať je váš cíl jakýkoliv

  • Chcete regulovat svoji váhu a vyvarovat se nezdravých svačin?
  • Chcete získat více energie?
  • Chcete se cítit mladší?

S pomocí výrobků Herbalife a vhodným zapojením fyzické aktivity můžete dosáhnout vytoužených cílů – a zcela nové kondice vašeho organismu! Program vyvážené výživy má organismu poskytovat dostatek vitamínů, minerálů, správných uhlohydrátů, rostlinného proteinu, vlákniny a nesaturovaných tuků, bylinných výtažků a antioxidantů. Program Herbalife zahrnuje kromě jiného i konzumaci rozmanité běžné stravy v mírném množství. Herbalife nabízí možnost úpravy programů dle potřeb každého jednotlivce a poskytuje kompletní nezbytnou výživu.

Regulace váhy

Řešení vhodná pro Vás a Váš životní styl. Herbalife si je vědom, že každý z nás má odlišné potřeby, pokud jde o regulaci váhy. Naše výrobky jsou vytvořeny tak, aby jejich použití bylo mnohostranné a protože jsou vytvořeny na základě vědeckých poznatků, mohou vám pomoci dosáhnout požadovaných výsledků. Návyk optimálního stravování se stane nedílnou součástí vašeho každodenního života. Výrobky Herbalife pro regulaci váhy mohou být vaším společníkem každý den. Lahodné svačiny, horké a studené nápoje a přípravky sloužící jako náhrada jídla jsou zde právě pro vás.

Cílená výživa

Získejte správnou rovnováhu nezbytných živin každý den. Výrobky Herbalife pro cílenou výživu s exkluzivní technologií buněčné výživy (Cellular Nutrition®) vám pomohou vyřešit vaše specifické nutriční požadavky a zásobovat organismus životně důležitými živinami, jaké potřebuje. Program si můžete s pomocí vašeho nezávislého distributora upravit na míru s pomocí vybraných produktů vyhovujících vašim aktuálním potřebám.

Energie a fitness

S pomocí produktů Herbalife z této řady můžete maximalizovat efekt vašeho cvičení. Tyto výrobky vám mohou pomoci při regeneraci organismu, zvýšení energie a zlepšení vitality organismu.Při poklesu energie často potřebujeme lehké povzbuzení. Výrobky Herbalife pro energii a fitness jsou vyvinuty proto, aby vám pomohly zůstat svěží a plní energie po celý den.

Osobní péče

Není žádným tajemstvím, že skvělý vzhled začíná správnou výživou – uvnitř i vně. S pomocí produktů Herbalife pro péči o pleť budete vypadat a cítit se skvěle! Výrobky byly vyvinuty pro každý typ pleti a díky svým rostlinným složkám vám pomohou získat svěží, hebkou a jemnou pokožku. Nechte se hýčkat těmito přípravky od hlavy až k patě!

Produkty Herbalife jsou distribuovány výhradně prostřednictvím licencovaných Nezávislých Distributorů Herbalife. Společnost Herbalife garantuje originalitu a vysokou kvalitu produktů zakoupených pouze u Nezávislých Distributorů Herbalife a nemůže zodpovídat za originalitu a kvalitu produktů zakoupených z jiných zdrojů.