Ell Visage Cosmetics

Naší předností je především jedinečné spojení unikátních moderních technologií a vysoce kvalifikovaného týmu předních odborníků s dlouholetou praxí a zahraničními zkušenostmi. Přinášíme Vám nejnovější, světově ověřené a vysoce nadstandardní metody, díky kterým patříme k nejužší světové špičce v kosmetologii a dermatologiii. Důraz klademe na prvotřídní kvalitu služeb - od odborného poradenství v elegantním, příjemném prostředí, až po individuálně poskytované služby, které rádi přizpůsobíme dle Vašich potřeb a přání.

Studio Ell Visage Cosmetics se specializuje na problémy, které běžně řeší dermatologie a kosmetologie My Vám ale pomůžeme neinvazivní metodou, bez drastického zásahu do organismu, navíc s velmi krátkou, téměř nulovou, dobou rekonvalescence.

Kyslíková mezoterapie

Zcela unikátní nabídkou pro české zákazníky je využití jedinečného přístroje Oyienergi, který se těší mimořádné oblibě u hollywoodských hvězd. Jedná se o převratnou neinvazivní metodu, kdy během jediného zákroku odstraňuje ochablost kůže, navrací jí pružnost a omlazuje pleť. a její jedinečnost spočívá v ošetření očního okolí a víček samotných. Díky ní omládnete o deset let během jediného zákroku a bez zásahu skalpelem.

Laser

Další absolutní doménou studia je Biostimulační laser Maestro omlazování pokožky biostimulačním laserem - , který je sdchopen odstranit pigmenty, akné, jizvy, opary, strie..... Jeho technologie umožnuje dokonalé zpevnění ochablé kůže

Vybavení studia