Permanentní řasy

Prodlužování řas

  • naprosto přirozený vzhled
  • 3 druhy řas: syntetické, norkové či hedvábné
  • už žádné rozmazané líčení nebo řasenky
  • s řasami Luxus Lashes se dá plavat i sportovat bez omezení
  • obloukovitý přirozený vzhled řas
  • vydrží skutečně až 2 měsíce, možno prodloužit doplňováním
  • unikátní lepidlo, které zůstává i po zaschnutí elastické a pružné
  • vlastní řada přípravků s péčí pro prodloužení efektu krásných řas
  • vypadají báječně každý den

Jak mít řasy dlouhé, krásné a přitom přirozené? S prodlužování řas Luxus Lashes dosáhnete oproti tradičním umělým řasám, které nevydrží déle než den a na první pohled působí uměle, zcela přirozeného vzhledu. Tajemství této revoluční techniky prodlužování řas spočívá v přirozeně vypadajících řasách různých délek a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem.

Nové řasy jsou připevněny jedna po druhé na řasy původní, v tom spočívá kouzlo jejich přirozeného chování a vzhledu. Řasy Luxus Lashes jako jediné díky speciálně vyvinutému hypoalergenímu lepidlu vydrží oproti konkurenci skutečně až dva měsíce a s průběžným doplňováním ještě mnohem déle. Toto lepidlo je navíc vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje přísná zdravotní kriteria, což mnohé levné výrobky dovážené z Asie nesplňují a mohou tak být i zdraví nebezpečná. Řasy Luxus Lashes drží nejdéle díky patentovanému lepidlu, které narozdíl od konkurence zůstává elastické a kopíruje tvar řasy, a tudíž ani při nechtěném velkém ohybu nebo skrčení řasy se řasa neodlomí, jako u lepidel, které jsou zatvrdlé a tedy křehké, neboť lepidlo zůstává po celou dobu elastické.  Prodlužování řas Luxus Lashes, ženskost bez kompromisu.

Prodlužování řas Luxus Lashes jako jediné vydrží skutečně až dva měsíce a s průběžným doplňováním ještě mnohem déle. Řasy Luxus Lashes jsou zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, ale oproti jiným metodám na trhu, řasy Luxus Lashes díky speciální ochranné péči vydrží také v sauně či extrémních podmínkách. Součástí péče o prodlužování řas je také vitamínová výživa podporující růst vašich vlastních řas. Vybírat lze ze tří druhů řas: syntetické, norkové či hedvábné, dále pak také lze vybírat z různých barev, délek a zakřivení. S Luxus Lashes je řasenka již minulostí, lze však pro večerní silnější líčení i prodloužené řasy ještě více zvýraznit. Prodlužování řas nekončí jen u samotné aplikace, ale disponují také péčí, která maximalizuje výsledný efekt a radost z krásných řas.

Jak probíhá prodlužování řas

Prodlužování řas je nebolestivý výkon spojený s příjemnou relaxací, kdy ležíte na zádech na kosmetickém lehátku, odpočíváte a těšíte se na výsledek. Výkon trvá přibližně 90–120 minut (podle počtu aplikovaných řas). Spodní řasy se speciálně zafixují, aby se nespojily s horními, pomocí pinzet se aplikuje jedna syntetická řasa k jedné řase přírodní na řasy se nanáší černé, voděodolné lepidlo, které obě řasy důkladně spojí, na každé oční víčko se aplikuje 40 až 60 řas, tak dochází k požadovanému efektu "zahuštění". Každé 3-5 týdnů se řasy doplňují na nově vyrostlé přírodní řasy a tím je zaručena stálost jejich luxusního vzhledu.

Přirozený obnovovací cyklus řas trvá průměrně 90 dní, když vypadne přírodní řasa z důvodu růstového cyklu, vypadne syntetická řasa s ní, ale to je velmi individuální.

Po aplikaci řas, se zákaznice dál může líčit, avšak nedoporučují se používat voděodolné řasenky a odličovadla obsahující olej. Prvních 24 hodin po aplikaci nesmí řasy přijít do kontaktu s vodou.